DIY

Mramorové DIY #marblemugs


Mramor, mramor a zase mramor! Je všade a ja ho milujem. Čierny, biely, ružový, modrý akýkoľvek. Jednoduchým spôsobom vám ukážem ako si "omramorovať" šálky. Pre nadšencov skôr video-návodov dole nájdete aj video.

*Keď vás zaujíma viacej DIY nápadov odoberajte môj YT kanál TU*Čím vykúzlime mramorové jarné šálky?👀

👉laky na nechty  👉špáradlo/špajdla  👉miska s vodou šálky1. Vezmeme si misku naplníme ju vlažnou vodou (najlepšie nejakú staršiu, pretože lak ide z nej ťažko dole)

2. Do misku nakvapkáme lak, ktorý nám na povrchu vytvorí "škrupinu" (konzistenciou je to ako šupka na mlieku zo škôlky)

3. Špáradlom rozptýlime časti laku, ktoré nám spravili hrudky. 


4. Zoberieme si šálku a namočíme ju do vody, s lakom na povrchu. Šálku pomaly obtáčame po povrchu vody s lakom, kým sa na nám lak prilepí na každú časť šálky.5. Šálky nakoniec necháme vyschnúť. Keď chceme proces urýchliť môžeme šálky vyfénovať. 


6. Ešte nezabudneme odlakovať vnútornú časť šálky HOTOVO!


You Might Also Like

10 komentárov

 1. Vypadá to moc hezky, taky jsem tento způsob zdobení zkoušela. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak to je suprový nápad! Musím uznat, že když vymýšlím DIY, tak mě takové hezké a jednoduché věci moc nenapadají. Je to originální a fakt moc pěkné. Nejvíce se mi líbí ten modrý :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Viděla jsem lidi takhle si dělat nehty, hrnky by mě nenapadly :D Ale vypadají moc hezky, jenom mně by se takhle určitě nepovedly.

  Cosmokočka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vaau to je nadhera a ja veľa krát rozmýšlam čo by som take zaujímave vytvorila a toto je proste kráása take črepníčky:))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pěkný článek :) zatím jsem si takhle dělala jen nehty, ale musím říct, že i na hrníčcích to vypadá super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já jsem tohle na hrnky ještě nezkoušela, ale co si pamatuju, tak na nehtech to dopadlo katastrofálně :D tak uvidíme, posunula jsi mě zas kousek do předu, že o tom jako zase začínám přemýšlet..:D
  Silvi
  http://silviwitchen.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť